קונטרוטק: פתרונות לבקרת סביבה ותהליכים

קונטרוטק מציעה מגוון רחב של פתרונות בתחום המכשור והבקרה עם דגש מיוחד על מערכות לניטור אקלים. הציוד והשירותים שלנו נותנים מענה לצרכי הבקרה והוולידציה במגוון רחב של תעשיות. אנחנו מספקים מגוון מכשירי קצה המותקנים במערכות לבקרת מבנים (BMS), תהליכים ומכונות ונותנים קריאה מדויקת של התנאים הפיזיקליים בזמן אמת. קטלוג הציוד המעבדתי שלנו מתמקד במכשור ותאים מבוקרים למעבדות בתחומי מדעי החיים ובקרת האיכות. אנחנו מציעים אינקובטורים, תאים מבוקרים, ציוד לכיולים וכוריות ממתכות יקרות. כיצרן וספק של ציוד מדידה מדויק, קונטרוטק מפעילה מעבדת כיולים הפועלת בתקן ISO9001. שירותי הכיול שלנו נותנים תוקף למערכות הבקרה השונות במפעל ומסייעים בשמירה על איכותו של התוצר.

 

מומחיות בתחום הפארמה והביוטק

כספק מכשור מוביל של חברות הפארמה הגדולות בארץ, יש לנו היכרות מעמיקה עם תהליכי העבודה בתחומי הביומד. קונטרוטק היא סוכנות רשמית של חברת Rotronic המציעה מגוון רחב של פתרונות מדידה המותאמים לתעשיית הפארמה. החברה מפתחת מוצרים ושירותים תוך התחשבות מלאה בצרכים הרגולטוריים של חברות בתחומים אלה ועומדים בדירשות ה-GAMP5 וה-21 CFR Part 11. המוצרים של Rotronic מתמקדים בבקרת סביבה בחדרים נקיים ושירותי החברה כוללים כיול רגשי מאסטר לפי תקן הסמכת מעבדות (ISO17025), מיפוי תרמי וסמינרים בנושא מדידת לחות.

 

ציוד קצה למערכות מיזוג אוויר

את דרכינו בתחום ציוד הקצה למערכות מיזוג האוויר התחלנו כספק מכשור לחדרים נקיים ומעבדות בתעשיות הביומד. עם הזמן הרחבנו את קטלוג המוצרים שלנו והכנסנו מכשירים לבקרה של מערכות אלקטרומכאניות שאינן דורשות את הביצועים ורמת הוולידציה הגבוהה שמאפיינת את תחום החדרים הנקיים. כיום, אנחנו מציעים מגוון רחב של ציוד מדידה איכותי הכולל רגשי טמפרטורה מתוצרת כחול-לבן, רגשי לחץ, מתמרי לחות, רגשי זרימה, CO2 ועוד. הצוות המקצועי שלנו זמין לתת מענה וייעוץ לכל טכנאי או מהנדס המעורבים בתכנון או הרכבה של מערכות לבקרת מבנים.

 

רגשי טמפרטורה OEM

לקונטרוטק ניסיון רב שנים בייצור של רגשים מסוג טרמוקפל (צמד-תרמי) ו-RTD. רגשים אלה מיוצרים ממגוון חומרים, לפי מפרט פנימי או לפי שרטוט לקוח ומתאימים לטווחי טמפרטורה מוגדרים. הצוות הטכני שלנו יודע לתת ייעוץ והכוונה בשלבי התכנון ולבצע התאמה מירבית של הרגש לאפליקציה. סוגי רגשים לפי מפרט פנימי כוללים: טרמוקפלים פשוטים מסוג צינורית וכבל, רגשים להרכבה על ביונט, טרמוקפלים עם צינורית מקרמיקה או אינקונל לטמפרטורות גבוהות, ועוד. קיימת אפשרות להשיג רגשים עם תעודת כיול בתקן תעופתי, או ISO9001.

 

 

בין אם אתם לקוחות קבועים שלנו או לא, נשמח לדבר ולייעץ בנושאי ההתמחות שלנו.

אנחנו זמינים בטלפון 04-8724558 או בדוא"ל sales@controtec-ltd.com.