קונטרוטק: פתרונות לבקרת סביבה ותהליכים

אנו מספקים מגוון מכשירי קצה המותקנים במערכות לבקרת מבנים (BMS), תהליכים ומכונות ונותנים קריאה מדויקת של התנאים הפיזיקליים בזמן אמת. קטלוג הציוד שלנו מתמקד במכשור למעבדות בתחומי מדעי החיים ובקרת האיכות. אנחנו מציעים ציוד לכיולים וכוריות ממתכות יקרות.

כיצרן וספק של ציוד מדידה מדויק, קונטרוטק מפעילה מעבדת כיולים הפועלת בתקן ISO9001. שירותי הכיול שלנו נותנים תוקף למערכות הבקרה השונות במפעל ומסייעים בשמירה על איכותו של התוצר. במידת הצורך קיימים שיתופי פעולה עם מעבדות מוסמכות ISO17025 לכיולים לפי תקנים אלו, בארץ ובחו"ל בהתאם לצרכי הלקוח.


מומחיות בתחום הפארמה והביוטק

קונטרוטק משווקת ציוד העומד בתקנים ודרישות תקנים בינלאומיים לתעדיות הפארמה, ביוטק וביומד, בשילוב מוצרים העונים לדרישות המשתמשים, וניסיון של מעל 4 עשורים, הלקוח מקבל פתרון מיקצועי ואיכותי המתאים לצרכיו.

קונטרוטק סוכנות רשמית של החברות MBW / MICATRON/DATEXEL/DWYER/NOVUS/Rotronic ועוד.. המציעה מגוון רחב של פתרונות מדידה המותאמים לתעשיות השונות הכוללות (פארמה,כימיה ,ביולגיה,חדרים, נקיים,בתי חולים ,מיזוג אוויר ועוד) החברה מפתחת מוצרים ושירותים תוך התחשבות מלאה בצרכים הרגולטוריים של חברות בתחומים אלה ועומדים בדירשות ה-GAMP5 וה-21 CFR Part 11.

  • המוצרים של "Rotronic” מתמקדים בבקרת סביבה בחדרים נקיים ושירותי החברה כוללים כיול רגשי מאסטר לפי תקן הסמכת מעבדות (ISO17025), מיפוי תרמי וסמינרים בנושא מדידת לחות.(הציוד משמש את רוב המעבדות לכיול).
  • המוצרים של "Micatron" מתמקדים בבקרת חדרים נקיים, מדי זרימה ותעלות ומנדפים. המוצרים מאופיינים בדיוק ויציבות לאורך עשרות שנים.
  • המוצרים של “Dwyer” מתמקדים במדידת חדרים נקיים מעבדות ותעשייה הכימית וOEM- ליצרני מכונות. המוצרים תוצרת USA ובתקן UL .
  • המוצרים של “NOVUS” מתמקדים בצגים ובקרי טמפרטורה ולחות ,מגוון רחב של פתרונות לתעשייה.
  • המוצרים של "Datexel“ מתמקדים במתמרי טמפרטורה וחוצצים EX ,"מולטיפלקסר" ועוד.
  • ”MBW" מתמחה בייצור רגשי DUE POINT -נקודת טל באיכות ורמה גבוהה ביותר.

ציוד קצה למערכות מיזוג אוויר

את דרכינו בתחום ציוד הקצה למערכות מיזוג האוויר התחלנו כספק מכשור לחדרים נקיים ומעבדות בתעשיות הביומד. עם הזמן הרחבנו את קטלוג המוצרים שלנו והכנסנו מכשירים לבקרה של מערכות אלקטרומכאניות שאינן דורשות את הביצועים ורמת הוולידציה הגבוהה שמאפיינת את תחום החדרים הנקיים. כיום, אנחנו מציעים מגוון רחב של ציוד מדידה איכותי הכולל רגשי טמפרטורה מתוצרת כחול-לבן, רגשי לחץ, מתמרי לחות, רגשי זרימה, CO2 ועוד.
הצוות המקצועי שלנו זמין לתת מענה וייעוץ לכל טכנאי או מהנדס המעורבים בתכנון או הרכבה של מערכות לבקרת מבנים.


רגשי טמפרטורה OEM

לקונטרוטק ניסיון רב שנים בייצור של רגשים מסוג טרמוקפל (צמד-תרמי) ו-RTD. רגשים אלה מיוצרים ממגוון חומרים, לפי מפרט פנימי או לפי שרטוט לקוח ומתאימים לטווחי טמפרטורה מוגדרים.
הצוות הטכני שלנו יודע לתת ייעוץ והכוונה בשלבי התכנון ולבצע התאמה מירבית של הרגש לאפליקציה. סוגי רגשים לפי מפרט פנימי כוללים: טרמוקפלים פשוטים מסוג צינורית וכבל, רגשים להרכבה על ביונט, טרמוקפלים עם צינורית מקרמיקה או אינקונל לטמפרטורות גבוהות, ועוד. קיימת אפשרות להשיג רגשים עם תעודת כיול בתקן תעופתי, תקן ISO9001 וכן כיול במעבדה מאושרת ISO17025.

הצוות הטכני שלנו יודע לתת ייעוץ והכוונה בשלבי התכנון ולבצע התאמה מירבית של הרגש לאפליקציה.

 


 

מהם ארבעת הסוגים של יחידות למדידת טמפרטורה ?

 

  • סולם פרנהייט °F- סולם הטמפרטורה של פרנהייט הוא הצורה הנפוצה של מדידת טמפרטורה בשימוש בארצות הברית ובחלקים מסוימים של האיים הקריביים. 

 

  • סולם צלזיוס °C -ברוב מדינות העולם משתמשים בסולם צלזיוס, כנראה בשל התאמתו לשיטת החשיבה העשרונית ולתכונות המוכרות של המים. יוצאים מן הכלל הם תחומי מדע מסוימים, כגון חקר טמפרטורות נמוכות ואסטרופיזיקה, וטבלאות הנדסיות או מסדי נתונים, במיוחד אלה המציינים טווחי טמפרטורות רחבים.

 

  • סולם קלווין K - היחידה, המסומנת באות K, משמשת בעיקר לצרכים מדעיים ונקראת על־שם הפיזיקאי לורד קלווין (ויליאם תומסון). לורד קלווין היה הראשון שקבע ב־1841 את נקודת האפס על פי שיקולים מדעיים. נקודת אפס זו, הנקראת "האפס המוחלט", היא טמפרטורה של אפס קלווין, או מינוס 273.15 מעלות צלזיוס.

 

  • סולם רנקין °Ra-בדומה לקלווין (המסומן: K), האפס בסולם רנקין הוא האפס המוחלט, אולם מעלת רנקין אחת שקולה למעלת פרנהייט אחת ולא למעלת צלזיוס אחת כפי שמתקיים בסולם קלווין. טמפרטורה של F°‏ 459.67- שווה ל־R°‏ 0. מספר תחומים הנדסיים בארצות הברית העוסקים בטמפרטורה משתמשים בסולם רנקין.

 

קונטרוטק ייבואנית ומפיצה של חברות גלובליות מובילות בתחום :

 

 Setra Systems ,AB MicatroneSiemens Mbw CaliabrationDatexel , NovusDwyerRotronic ,Digitron ועוד.

 

20221116161733.430.png