20220823094313.446.png

Dwyer Instruments Inc -" דוויר "מייצרת מוצרי בקרה ומוצרי מכשור. החברה מציעה מודדי טמפרטורה, משדרים, מתגים, לוגרי נתונים, משדרים, לחץ, מהירות אוויר, זרימה, מפלס ומוצרים מסוכנים. Dwyer Instruments משרתת שווקי HVAC ואוטומציית תהליכים ברחבי העולם.

Dwyer ידועה באיכות, אמינות ודיוק, Dwyer מתכננת ומייצרת שורה מלאה של בקרים, לוגרי נתונים, מדדים, מנומטרים, מוניטורים, צגים מרוחקים, מתגים, משדרים ואביזרים למדידה, ניטור ובקרה של לחץ, מהירות אוויר, זרימה, לחץ מאוורר, צינור ועוד...

 

SECTOR
Industrials
INDUSTRY
Industrial Products
SUB-INDUSTRY
Electrical Equipment
INCORPORATED
04/04/1966
ADDRESS
102 Indiana Highway 212 PO Box 373 Michigan City, IN 46360 United States
WEBSITE
www.dwyer-inst.com
"DWYER מיומנת בייצור פתרונות מכשור חדשניים עבור שווקי HVAC ואוטומציית תהליכים ברחבי העולם"

 

20230125100738.079.jpg

 

 

 


 

20230125092916.887.jpg

AB MICATRON - "אייבי מיקטרון " מייצרת ומוכרת ציוד מדידה ובקרה אלקטרוניים בתחומי העסקים אוורור (בקרי מנדפים) וייצור חום.

המוצרים עוזרים לך למדוד ולשלוט על לחץ אוויר וזרימות בתעלות אוורור, דוודים וסביבות אחרות שבהן דיוק ואמינות גבוהים הם חיוניים. אנו גם מסייעים לך בייעוץ ותמיכה בנוגע להתקנה וטיפול במוצרים שלנו במתקן שלך.

Micatrone היא חברה שוודית שנוסדה בשנת 1964, המספקת מוצרים איכותיים ללקוחות בכל רחבי העולם.

מאז הקמתה בשנת 1964, פיתחה ויצרה Micatrone מערכות מדידה, בקרה וניטור להפקת חום.

בשנת 1980 התחלנו גם לפתח מערכות למדידת לחץ נמוך וספיקות אוויר במערכות אוורור.

מאז 1999 אנו מפתחים גם ציוד מדידה לתכולת לחות במערכות אוורור.

שליטה בדוד

המוצר העיקרי הראשון שלנו היה בקרת דיכוי של דודי דיכוי נפט. הרעיון היה למזער את "אוויר הצייד" במהלך הפעולה ולבטל את תפוקת האוויר הקר בזמן השבתה. לחלק גדול מאוד של דוודים בטווח הספק של 100 קילוואט עד 10 מגוואט יש את המערכות שלנו.

בוררי כוח ושסתומי פרפר מנוע צפופים

ביישומים עם מספר דוודים, חשוב הן מבחינה טכנית והן מבחינה כלכלית שיהיה מחובר רק הדוד/ים הדרושים לצרכי החשמל הנוכחיים מבחינת זרימה. משימה זו מתבצעת על ידי בורר הכוח.

ויסות O2

על ידי מדידה וויסות תכולת O2 של גזי הפליטה, ניתן למזער את עודפי האוויר באוויר הבעירה. זה מספק יעילות דלק אופטימלית. Micatrone ייצרה מערכות לכך מאז תחילת שנות ה-90.

לחץ דיפרנציאלי נמוך

הדרישות ממערכות בקרת הדוד ליכולת למדוד לחץ דיפרנציאלי נמוך מאוד בצורה יציבה לטווח ארוך היו נקודת המוצא לפיתוח חיישני הלחץ שלנו.

השתמשנו בטכניקה זו בפיתוח חיישני לחץ וזרימה לאוורור וטיפול באוויר.

מדידת זרימת אוויר

מדידת זרימות אוויר בתעלות אוורור היא טכניקה מעניינת שפיתח Micatrone בשנות ה-90. המערכת מורכבת מבדיקה למדידת זרימה המותקנת בתעלה. לפי העיצוב שלו, הוא יוצר לחץ דיפרנציאלי גבוה יותר מאשר סוגי המכשירים המקבילים. הלחץ ההפרש הנמדד מומר לזרימה/מהירות על ידי משדר זרימה.

מדידת לחות באוויר

לחות באוויר עלולה לגרום לקורוזיה, עיבוי, עובש ותהליכי ייצור איטיים יותר. בשנת 1999 התחלנו לפתח מערכות מדידה, בקרה וניטור לתכולת לחות במערכות אוורור שונות.

עסק משפחתי

מאז הקמתה ב-1964, Micatrone הייתה בבעלות משפחת Endre, שבמקור מגוטלנד. Micatrone היא חברה יציבה עם דירוג AAA של D&B ודירוג של 100 נקודות מתוך 100 אפשריות של Creditsafe.com. הרקע היציב והעניין שלנו בפיתוח הביאו לקשרים עסקיים ארוכי טווח עם לקוחות וספקים כאחד.

Micatrone מוסמך בהתאם
ISO 9001:2015

 

 


 

20230125094344.800.jpg

 

Rotronic"רוטרוניק" מייצג דיוק שוויצרי המתמחה במכשור מדידה וחדשנות, כגון RMS, מערכת ניטור סביבתי בזמן אמת מודולרית המאפשרת ללקוחות תרופות בפיקוח לעמוד בתקנות ספציפיות של ה-FDA/EU וכן תומכת בלקוחות בתוך יישומים תעשייתיים להתמקדות באיכות המוצר.

רורוניק מציעה דיוק גבוהה במדידת לחות וטמפרטורה, לא מעט משום שאנו מייצרים את המוצרים שלנו באיכות הגבוהה ביותר ומשפרים אותם ללא הרף. כדי להציע ללקוחות גמישות מרבית, אנו תמיד מחפשים מוצרים נוספים. לכן, סל המוצרים שלנו כולל כעת פתרונות עבור:

לחץ דיפרנציאלי
לחות
טֶמפֶּרָטוּרָה
CO2
זְרִימָה
נקודת טל
הוא כולל מכשירי כף יד, משדרים, פתרונות מעבדה וכן רוגרי נתונים ומערכות ניטור. חיישני הלחות בסדרת Hygromer, שפותחו על ידי Rotronic, הם הבחירה הברורה בכל פעם שמדידת לחות וטמפרטורה אמינה וניתנת לחזרה היא קריטית. יישומים אופייניים למוצרים שלנו כוללים את תעשיית המזון והתרופות, מטאורולוגיה, דפוס ונייר, תעשיית החקלאות, תהליכי ייבוש, אוורור, מיזוג אוויר ועוד יישומים תעשייתיים מתקדמים רבים.

מערכת ניטור רוטרוניק RMS
מערכת הניטור של רוטרוניק היא מערכת מודולרית המורכבת ממרכיבי חומרה ותוכנת שרת. זה מבטיח גמישות מרבית במהלך ההתקנה ומאפשר זמינות נתונים מצוינת במהלך הפעולה. לוגרי הנתונים מתעדים את כל המדידות של החיישנים הפנימיים ושל צד שלישי ומשדרים אותם למסד הנתונים. זה מאחסן את כל המידע ומנגיש אותו לכל המשתמשים, ללא קשר אם הם ניגשים למסד הנתונים דרך PC, Mac, Tablet או טלפונים חכמים.

 

 

20230125094726.319.jpg

 https://www.rotronic.com/en

 ROTRONIC AG
Grindelstrasse 6
8303 Bassersdorf

 + 41 44 838 11 11

 


 

 

20230125095524.732.jpg

 

 NOVUS "נובוס" מפתחת ומייצרת מוצרים חדשניים ואמינים לרכישת נתונים, בקרת טמפרטורה, בקרת תהליכים, מיזוג אותות והעברת משתני שדה. כל המכשירים עומדים בדרישות האיכות העולמיות, ובכך מספקים פתרונות העולים על ציפיות הלקוחות.

 

NOVUS קיימת בלמעלה מ-60 מדינות באמצעות רשת של יותר מ-300 מפיצים בנוסף למשרדי מכירות משלה בדרום אמריקה, צפון אמריקה ואירופה.

 

בשנת 2018 עברה NOVUS את המטה שלה לקנואס, דרום ברזיל. המפעל החדש תוכנן לצרכים ספציפיים של NOVUS, יש לו שלושת אלפים מ"ר המוקדשים למפעל ובסך הכל, עולה על חמשת אלפים מ"ר של שטח בנוי. המבנה המותאם שלו מבטיח את האפשרות להרחיב את יכולת הייצור ארבע פעמים.

 

כל מוצרי NOVUS מיוצרים בתאי ייצור אוטונומיים הניתנים להגדרה מחדש בזמן אמת, בהתאם לקונספטים של Industry 4.0.

 

העברת צוות מיומן למתקנים גדולים ומודרניים יותר פתחה את הדרך לשיפורי פרודוקטיביות בהתאמה לתכנון האסטרטגי של NOVUS. עם תשתית ייצור מתקדמת ומעבדות מחקר מאובזרות, החברה מסוגלת כעת להשיג תפוקה גבוהה יותר בפורטפוליו גדול יותר של מוצרים בעלי ערך מוסף, ולכן מגדילה את נתחי השוק הלאומיים והבינלאומיים.

 

נכון להיום, מחצית ממה שמיוצר על ידי NOVUS מיועד לשוק הבינלאומי. הביקוש לייצוא ממשיך לגדול עקב הכרה עולמית באיכות ובערך של מוצרי NOVUS.

 

מאז 1982, NOVUS פיתחה וייצרה מוצרים חדשניים ואמינים עבור רכישת נתונים, בקרת טמפרטורה ותהליכים, מיזוג אותות ושידור של משתני שדה העומדים בדרישות האיכות העולמיות ומספקים פתרונות העולים על ציפיות הלקוחות. NOVUS קיימת בלמעלה מ-60 מדינות באמצעות רשת של למעלה מ-300 מפיצים ומשרדי מכירות משלה בברזיל, ארגנטינה, ארצות הברית וצרפת.

 

בשנת 2018 עברה NOVUS למתקני המטה החדשים שלה בעיר קנואס, דרום ברזיל. עם יותר מחמשת אלפים מ"ר של שטח בנוי, שלושת אלפים המוקדשים למפעל, המפעל החדש מבטיח את האפשרות להכפיל פי ארבעה את יכולת הייצור. בין החידושים, יושם תא ייצור אוטונומי הניתן להגדרה מחדש בזמן אמת תחת מושגי Industry 4.0.

 

כחלק מהתוכניות האסטרטגיות של NOVUS, העברת הצוות המיומן שלנו למתקנים גדולים ומודרניים יותר עם תשתית ייצור מתקדמת יחד עם מעבדות מחקר מצוידות היטב פותחת את הדרך לשיפורי פרודוקטיביות בהשגת תפוקה גבוהה יותר של פורטפוליו גדול יותר של מוצרים בעלי ערך מוסף וכתוצאה מכך. בנתחי שוק לאומיים ובינלאומיים.

 

https://www.novusautomation.com/site/

 

 


 

 

 20230125101209.892.jpg

 

DATEXEL," דאטאקסל" שנוסדה בשנת 1992 מתוך מחויבות ושאיפה של מספר שותפים כחברה פרובינציאלית קטנה, הפכה במהלך השנים למציאות מבוססת בשווקים האיטלקיים והבינלאומיים כיצרנית של ציוד אלקטרוני לתהליכי אוטומציה ובקרה תעשייתיים.

מגוון רחב של מוצרים
מגוון מוצרי DATEXEL כולל: משדרים, ממירי אותות וטמפרטורה (אנלוגיים ודיגיטליים), מבודדים גלווניים, מפצלי אותות, מודולי קלט/פלט, מגברי טריפ, יחידות אספקת חשמל, מבודדי לולאות זרם, צגים אנלוגיים ודיגיטליים.

המוצרים שלנו מייצגים פתרונות חדשניים המסוגלים לכסות את המגזרים העיקריים של אוטומציה תעשייתית כגון ייצור אנרגיה, מגזרי תעשייה של נפט, שרשרת מזון, נייר, תרופות וכימיקלים, טיפול במים ושירותי אוטומציה והנדסה.

הצלחת החברה נקבעת על ידי מספר גורמים:
יכולת, אמינות ומקצועיות.
כל זה תקף גם עבור DATEXEL, אולם זה לא מספיק כדי לספק תמונה מקיפה של החברה.

https://www.datexel.it/en/company/

Via Monte Nero 40b, 21049 Tradate (VA)
 
(+39) 0331 841070
 

 

 


 

20230125102631.692.jpg


כפי שמרמז שם החברה , כיול הוא הליבה של MBW CALIBRATION "אמ בי דאבל יו קליברשיין" . מראות נקודת הטל של המראה המצונן של המכשיר משמשות בדרך כלל לכיול של חיישני הלחות היחסית ונקודת הטל המיושמים באופן כה נרחב ביישומים מסחריים של ימינו. קונטרוטק בשיתוף MBW CALIBRATION גאים לספק כמעט לכל יצרן מכשירי לחות את תקני ההעברה בעלי הביצועים הגבוהים שהם צריכים במחלקות הייצור והכיול שלהם.

באופן פנימי ב-MBW, מופעל מספר מערכות כיול, בתרחישי ייצור, פיתוח ובדיקה. ניתן לעקוב אחר כל הציוד המשמש לפחות למעבדת הכיול SCS17025 שלנו, ובנוסף לגופי כיול חיצוניים. אנו משתתפים לעתים קרובות בהשוואות דו-צדדיות, וסיפקנו את הציוד עבור רוב השוואות מפתח בינלאומיות במהלך 15 השנים האחרונות.

שירות הכיול במפעל שלנו מוחל על כל מכשיר שאנו מייצרים כדי לספק אימות של מפרטי הביצועים. שירות זה זמין גם עבור דרישות תחזוקה שוטפות וכיול.

שירות הכיול 17025 המוסמך SCS של MBW עומד בדרישות המחמירות ביותר של מערכות איכות, כיול ותכניות אימות מוסמכות. אי הוודאות של MBW 17025 ניתנת להשוואה למעבדות הטובות ביותר בקהילת המטרולוגיה הבינלאומית.\

Process Insights הוא כלל עולמי ומורכב מאנשים מבריקים ונלהבים שרוצים להשקיע מזמנם בהפיכת בקרת תהליכים לבטוחה יותר. המוצרים והפתרונות של המכשור האנליטי האנליטי, ואוטומציית התהליכים שלנו פועלים בכל רחבי העולם ומספקים פתרונות ניתוח ומדידה חדשניים ומובחנים המוסיפים ערך גבוה ללקוחותינו.

אנו מחויבים לפתח חדשנות שתסייע ללקוחותינו ליצור את המוצרים והשירותים שהופכים את חיינו לטובים יותר ומגנים על הסביבה שלנו. עם המשך המרדף, ההתרחבות האסטרטגית והגלובלית שלנו מציעה הזדמנויות עתידיות משמעותיות לאורך שרשרת הערך עבור לקוחותינו, שותפי הערוצים שלנו והספקים שלנו.

Process Insights היא חברת פורטפוליו של Union Park Capital, חברת השקעות פרטיות המתמחה בהשקעות בטכנולוגיה תעשייתית.

פורטפוליו המותג של Process Insights:
מכשירי אלפא אומגה
מכשיר ATOM
COSA Xentaur
אקסטרל
גל מודרך
LAR Process Analyzers & Hygrocontrol
כיול MBW
אופטיקה של טייגר
יתרונות עיקריים של תובנות תהליך
פתרונות, טכנולוגיה ותמיכה מובילים בתעשייה שהוכחו בשטח
בסיס התקנות גדול ועולמי של סיפורי הצלחה של לקוחות
הגן על כוח אדם, מתקן והסביבה עם פתרונות מפתח שמתאימים ופועלים יחד
הגדל את איכות המוצר ושפר את ההכנסות
צמצם את זמן ההשבתה
להבטיח עמידה ברגולציה
צמצום מורכבויות התהליך
שמרו על עלויות התפעול
שמור על תהליך הרכש פשוט - אחריות ספק אחד
נתמך על ידי רשת שירותים גלובלית
תעשיות שאנו משרתים
כימיקלים
אֵנֶרְגִיָה
ציות לאיכות הסביבה
אוכל ומשקה
תַעֲשִׂיָתִי
מעבדות ומחקר
פטרוכימיקלים
תרופות וביוטכנולוגיה
עיסת נייר
מוֹלִיך לְמֶחֱצָה
מים-שפכים

MBW יודע כיולכיול MBW | מותג PROCESS INSIGHTS
תהליך תובנות מספקת תובנות מובחרות לתהליך
לכל אחד ממותגי הפרימיום שלנו יש היסטוריה ארוכה של אספקת פתרונות אנליטיים מתקדמים ואמינים המבטיחים איכות מוצר ואופטימיזציה של יעילות ובטיחות התהליך, עם שירות לקוחות מקיף במרכז כל מה שאנו עושים.
מיקומי הייצור שלנו
משרת אותך היכן שאתה נמצא
מרכזי המצוינות שלנו מספקים תיק מוביל בשוק של מכשור אנליטי, בקרת תהליכים, ניתוח מים וניטור בטיחות עם שירות ותמיכה גלובליים. לא משנה איזה מותג של Process Insights רכשת, או באיזה חלק בעולם אתה נמצא, מגיע לך הטוב ביותר במכירות, שירות ותמיכה.

 

תמיכה גלובלית בכל המותגים והמוצרים של Process Insights
מרכז הדרכה פנימי
שירות לקוחות נוח באזור
ותמיכה
תמיכה טכנית ואבחון מרחוק
שירות תיקון והחלפה
חלפים ושדרוגים
כִּיוּל
שירות באתר הלקוח
אימות ביצועים
סטארטאפים והזמנת עבודה
אינטגרציה של מערכת
שירותי בדיקה

https://www.mbw.ch/